Hempel’s Thinner 08450

Ürün Bilgi Föyü .PDF indir

Tanım

Hempel Boyaları uygun şekilde karıştırıldığı takdirde tiner eklenmeye gerek kalmadan uygulanabilecek şekilde üretilmiştir.
Ancak boyanın düşük film kalınlıklarında uygulanması gerektiğinde (örneğin ‘sealer’ olarak) veya boya çok kalınlaştığında (örnek: soğuk havalarda) uygulama için en uygun boya kıvamını elde etmek için ilgili ürünün bilgi föyünde belirtilen tiner eklenebilir. Genel kural olarak tiner oranı minimum seviyede tutulmalıdır. Aksi takdirde boya uygulama kalitesi düşebilir.Ancak uygulama yüksek sıcaklıklarda (hava ve/veya çelik) yapılıyorsa kuru sprey tozunu veya kötü film formasyonunu önlemek için, tiner oranları bilgi föylerindeki limitlerin dışında olabilir.
Hempel Tinerleri, fırça, sprey vb. ile en iyi sonuçları vermek için formüle edilmiştir.
Diğer solventlerin ve tinerlerin kullanıldığı durumlarda Hempel sorumluluk kabul etmez.
Uygulama öncesi ilgili ürünün bilgi föylerine ve varsa ‘Uygulama Talimatları’ bölümüne bakınız.
Talimatlara mutlaka bakılmalıdır.Tinerlerin temizlik amacıyla kullanılması için arka sayfadaki ‘Uyarilar’ bölümüne bakınız.

Kullanım alanı

08450 (23°C / 73°).
Hempadur çeşitleri için genel amaçlı tiner olarak kullanılır.

Segmentler

Koruyucu, Deniz

Açıklama:
Önerilen kullanım alanı:
Stok durumu: FİZİKSEL DEĞERLER:
Renk tonu no/Renk: Parlama noktası:
Özgül yerçekimi:
Uçucu organik madde (VOC) içeriği:
HEMPEL Boyaları uygun şekilde karıştırıldığı takdirde tiner eklenmeye gerek kalmadan uygulanabilecek  şekilde üretilmiştir.
Ancak boyanın düşük film kalınlıklarında uygulanması gerektiğinde (örneğin ‘sealer’ olarak) veya boya çok kalınlaştığında (örnek: soğuk havalarda) uygulama için en uygun boya kıvamını elde etmek için  ilgili ürünün bilgi föyünde belirtilen tiner eklenebilir. Genel kural olarak tiner oranı minimum seviyede tutulmalıdır. Aksi takdirde boya uygulama kalitesi düşebilir.Ancak  uygulama yüksek sıcaklıklarda (hava ve/veya çelik) yapılıyorsa kuru sprey tozunu veya kötü film formasyonunu önlemek için, tiner oranları bilgi föylerindeki limitlerin dışında olabilir.
HEMPEL Tinerleri, fırça, sprey vb. ile en iyi sonuçları vermek için formüle edilmiştir. Diğer solventlerin ve tinerlerin kullanıldığı durumlarda HEMPEL sorumluluk kabul etmez.
Uygulama öncesi ilgili ürünün bilgi föylerine ve varsa ‘Uygulama Talimatları’ bölümüne bakınız. Talimatlara mutlaka bakılmalıdır.Tinerlerin temizlik amacıyla kullanılması için arka sayfadaki ‘UYARILAR’ bölümüne bakınız.
08450 (23°C/73°).
HEMPADUR çeşitleri için genel amaçlı tiner olarak kullanılır.
Hempel grup ürün gamındadır.Yerel stok durumu firma onayına tabidir. 00000/ Renksiz.
25 °C [77 °F]
0.9 kg/litre [7.2 lbs/ABD galonu] 857 g/l [7.1 lbs/ABD galonu]
Raf Ömrü:                                         3 yıl üretim tarihinden itibaren.
Yukarıda belirtilmis olan sabit degerler,Hempel grubu tarafından kabul edilmiş formüllerdeki nominal verilerdir.
UYGULAMA ÖNERİLERİ:
Güvenlik:                                         Dikkatli kullanınız. Kullanmadan önce ve kullanım sırasında ambalaj ve boya tenekeleri üzerindeki güvenlik etiketlerine dikkat ediniz. Hempel’in Malzeme Güvenlik Bilgi Formuna bakınız.Bölgesel ya da ulusal emniyet kurallarına uyunuz.
NOT:                                                 Aletler genellikle ürün için önerilen tiner kullanilarak temizlenebilir.
For cleaning of tools which have been used for HEMPADUR products, HEMPEL’S TOOL CLEANER 99610 is recommended. Do not use it for thinning, nor for cleaning after use of polyurethane products, HEMPATHANEs.
Not:                                                   Hempel’s Thinner 08450 Yalnızca profesyonel kullanım içindir.