Hempel’s Thinner 08880

Ürün Bilgi Föyü .PDF indir

HEMPLE’S THINNER 08880

Tanım

HEMPEL Boyaları uygun şekilde karıştırıldığı takdirde tiner eklenmeye gerek kalmadan uygulanabilecek şekilde üretilmiştir.
Ancak boyanın düşük film kalınlıklarında uygulanması gerektiğinde (örneğin ‘sealer’ olarak) veya boya çok kalınlaştığında (örnek: soğuk havalarda) uygulama için en uygun boya kıvamını elde etmek için ilgili ürünün bilgi föyünde belirtilen tiner eklenebilir. Genel kural olarak tiner oranı minimum seviyede tutulmalıdır. Aksi takdirde boya uygulama kalitesi düşebilir.Ancak uygulama yüksek sıcaklıklarda (hava ve/veya çelik) yapılıyorsa kuru sprey tozunu veya kötü film formasyonunu önlemek için, tiner oranları bilgi föylerindeki limitlerin dışında olabilir.
HEMPEL Tinerleri, fırça, sprey vb. ile en iyi sonuçları vermek için formüle edilmiştir.
Diğer solventlerin ve tinerlerin kullanıldığı durumlarda HEMPEL sorumluluk kabul etmez.
Uygulama öncesi ilgili ürünün bilgi föylerine ve varsa ‘Uygulama Talimatları’ bölümüne bakınız.
Talimatlara mutlaka bakılmalıdır.Tinerlerin temizlik amacıyla kullanılması için arka sayfadaki ‘UYARILAR’ bölümüne bakınız.

Kullanım alanı

08880 (25°C/77°F)
HEMPATHANE ENAMEL, HEMPATHANE TOPCOAT

Segmentler

Koruyucu

Description:
Önerilen kullanım: Stok durumu:
PHYSICAL CONSTANTS:
Renk tonu no/Renk: Parlama noktası Özel yerçekimi
Uçucu organik madde (VOC) içeriği:
UYGULAMA ÖNERİLERİ:
HEMPEL Boyaları uygun şekilde karıştırıldığı takdirde tiner eklenmeye gerek kalmadan uygulanabilecek  şekilde üretilmiştir.
Ancak boyanın düşük film kalınlıklarında uygulanması gerektiğinde (örneğin ‘sealer’ olarak) veya boya çok kalınlaştığında (örnek: soğuk havalarda) uygulama için en uygun boya kıvamını elde etmek için  ilgili ürünün bilgi föyünde belirtilen tiner eklenebilir. Genel kural olarak tiner oranı minimum seviyede tutulmalıdır. Aksi takdirde boya uygulama kalitesi düşebilir.Ancak  uygulama yüksek sıcaklıklarda (hava ve/veya çelik) yapılıyorsa kuru sprey tozunu veya kötü film formasyonunu önlemek için, tiner oranları bilgi föylerindeki limitlerin dışında olabilir.
HEMPEL Tinerleri, fırça, sprey vb. ile en iyi sonuçları vermek için formüle edilmiştir. Diğer solventlerin ve tinerlerin kullanıldığı durumlarda HEMPEL sorumluluk kabul etmez.
Uygulama öncesi ilgili ürünün bilgi föylerine ve varsa ‘Uygulama Talimatları’ bölümüne bakınız. Talimatlara mutlaka bakılmalıdır.Tinerlerin temizlik amacıyla kullanılması için arka sayfadaki ‘UYARILAR’ bölümüne bakınız.
08880 (25°C/77°F)
HEMPATHANE ENAMEL, HEMPATHANE TOPCOAT
Hempel grup ürün gamındadır.Yerel stok durumu için Hempel’e danışınız.
00000/ Renksiz.
25 °C [77 °F]
0.9 kg/litre [7.4 lbs/ABD galonu] 881 g/l [7.3 lbs/ABD galonu]
Yukarıda belirtilmis olan sabit degerler,Hempel grubu tarafından kabul edilmis formüllerdeki nominal verilerdir.
Güvenlik:                                        Dikkatli kullanınız.Kullanmadan önce ve kullanın sırasında ambalaj ve boya tenekeleri üzerindeki güvenlik etiketlerine dikkat ediniz.Hempel’in MalzemeGüvenlik Bilgi Formuna bakınız.Bölgesel ya da ulusal emniyet kurallarına uyunuz.
Notlar                                               Aletler genellikle ürün için önerilen tiner kullanilarak temizlenebilir.
Nota: HEMPEL’S THINNER 08880 Yalnızca profesyonel kullanım içindir. 0888000000